Zarejestruj się a na pierwsze zakupy automatycznie dostaniesz 5% rabatu!
O nas

Cieszę się, że jesteś na tej stronie :)
SONRISA to mała i bardzo rodzinna firma.

Zaczynaliśmy od typowych bakali - orzechy, pestki, ziarna. Po jakimś czasie powoli poszerzaliśmy asortyment, do dzisiejszego momentu gdzie w ofercie znaleźć możecie też mąki, kasze, ryże, przyprawy a nawet różne akcesoria. 

Nasza marka jest na rynku od 2015 roku. Od początku naszym klientem była gastronomia, zaopatrujemy głównie hurtownie HORECA dlatego większość produktów znajdziecie u nas w dużych i ekonomicznych paczkach po 1 kg. Najwięcej towarów sprzedajemy do hurtowni w woj. mazowieckim, możliwe więc, że jeśli zamawiacie posiłki w Warszawskich restauracjach to już próbowaliście naszych produktów :)


Kryzysowy moment

Ze względu na zamknięcie gastronomii w 2020 roku sytuacja firmy stała się bardzo trudna - nasi główni odbiorcy zostali pozbawieni możliwości funkcjonowania, więc i my nie mieliśmy klientów. W związku z tym postanowiłam że skupimy się na ofercie detalicznej, poszerzyłam ponownie asortyment i zwiększyłam różnorodność gramatur. 

 

Aktualnie oferta jest budowana w kierunku zaopatrzenia sklepów detalicznych. Uruchomiłam nową linię produkcyjną i usprawniłam proces produkcyjny. Wszystko idzie w dobrym kierunku :) Atrakcyjne ceny i wygodne gramatury powinny zaspokoić Wasze potrzeby!

 

Do współpracy zapraszamy hurtownie spożywcze, sklepy, restauracje. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą hurtową - daj mi znać a porozmawiamy i dostosujemy ofertę do Twoich potrzeb i oczekiwań.

 

Nadal to czytasz? Super :) Skoro dotrwałeś aż tutaj to może opowiem więcej o tym jak pracujemy. Mówiąc w skrócie - wszystko robimy sami. Nie współpracujemy z żadną zewnętrzną firmą, która podpowiadałaby nam co robić. Same dobieramy rodzaje opakowań, produkty i gramatury, wymyślamy i tworzymy grafiki, banery i promocje. To ogrom pracy i potrzeba zdobywania wiedzy na wielu nowych i nieznanych dotąd płaszczyznach, czasem aż zaskakuje mnie jaką dziwna wiedzę trzeba mieć przy sprzedawaniu bakali... Osobiście śledzę wszystkie zamówienia, to ze mną kontaktujecie się dzwoniąc lub pisząc a kolorowe etykiety rysuję z myślą o tym, żeby były przyjemne dla oka :) Mam ogromną nadzieję że Wam się podobają.

 

Ciągle i bez ustanku pracuję nad ulepszaniem oferty, żeby trafić z nimi w Wasze potrzeby.
Serdecznie zapraszam na zakupy.

 

Pozdrawiam gorąco,
Magdalena Kaźmierczak
Właścicielka marki SONRISA

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 518 821 404
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl